Image

Trening EMS w Tatra Fitness Gym

Zapraszamy do skorzystania z innowacyjnych treningów EMS, które rewolucyjnie zmieniają podejście do sposobu treningów. Elektryczna Stymulacja Mięśni (EMS) to nowoczesna metoda, pozwalająca na skuteczne kształtowanie sylwetki i poprawę kondycji w szybkim tempie, bez konieczności uczenia się skomplikowanych technik ćwiczeń czy dźwigania dużych obciążeń.
Korzyści wynikające z uczestnictwa w Treningu EMS:

Oszczędność czasu: Wiemy jak cenny jest Twój czas dla tego wprowadziliśmy te treningi. 20 minut sesji treningowej EMS odpowiada kilkugodzinnemu tradycyjnemu treningowi. Oszczędzasz czas, nie rezygnując z rezultatów.

Indywidualne podejście: Nasi doświadczeni trenerzy dostosowują programy do Twoich potrzeb, niezależnie od poziomu zaawansowania czy celów treningowych.

Bezpieczeństwo: EMS to metoda bezpieczna i skuteczna, minimalizująca obciążenia stawów i redukująca ryzyko kontuzji.

Szybkie rezultaty: Dzięki precyzyjnej stymulacji mięśni, widoczne rezultaty są osiągane szybciej niż przy tradycyjnych metodach treningowych.

Dlaczego warto wybrać trening EMS w Tatra Fitness Gym?

Skuteczność: EMS aktywuje niemal 90% włókien mięśniowych, zapewniając szybszy wzrost siły, wytrzymałości i poprawę formy przez szybsze spalanie kalorii.

Indywidualne podejście i przystępność czasowa: Dostosowujemy trening do Twojego grafiku i celów, dając Ci wolność wyboru dnia i godziny treningu.

Innowacyjność: Korzystamy z najnowocześniejszych urządzeń EMS, zapewniających komfort i efektywność podczas każdej sesji.

Zainwestuj w swoje zdrowie i kondycję z naszymi treningami EMS.
Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć transformację jednocześnie czerpiąc z treningu jeszcze więcej frajdy!
tatra-gold.png

TATRA FITNESS SP. Z O. O

ul. Kaniówka 1a
34-405 Białka Tatrzańska
NIP: 7361741419

Godziny otwarcia:

pon. - pt. 06:00 – 22:00
sobota 9:00 – 20:00
niedziela 10:00 – 15:00

Recepcja

tel.: +48 720 764 764
e-mail : recepcja@tatra-fitness.pl

Obserwuj nas

Dojazd do siłowni

Akceptujemy karty

Image
Image
Copyright © Tatra Fitness Gim 2024. All Rights Reserved.